1034 nůž kuchyňský 3
Kód: MA-205053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 75 mm celková délka: 178 mm hmotnost: 25 g materiál: nerez Kuchyňský nůž 3 je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594861103403 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Kuchyňský: | Ano |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,1764 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
