1048 nůž pomazánkový 4,5
Kód: MA-205065
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 110 mm celková délka: 210 mm hmotnost: 35 g materiál: nerez Pomazánkový nůž 4,5 je vhodný ke krájení pečiva, k mazání a roztírání různých pomazánek a je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861104806 |
| Hloubka přepravní: | 1,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Kuchyňský: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,2784 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
