1441 nůž steakový 4,5 ČER
Kód: MA-205126
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Délka čepele: 115 mm Celková délka: 220 mm Hmotnost: 26 g Nože určené pro běžné používání v domácnostech, ale i pro profesionální použití. Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, rukojeti z pevného plastu, který je hygienicky nezávadný a nárazuvzdorný. Výrobky lze mýt v automatických myčkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594861144109 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,20923 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Steakový: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6,1 cm |
| Výška přepravní: | 1,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
