1444 nůž svačinový vlnitý 4,5
Kód: MA-205133
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 110 mm celková délka: 215 mm hmotnost: 27 g materiál: nerez Vlnitý svačinový nůž 4,5 je vhodný ke krájení pečiva, k mazání a roztírání různých pomazánek a je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594861144406 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Na chleba: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,1764 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
