1464 nůž kuchyňský pilka 6
Kód: MA-205145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Délka čepele: 155 mm Celková délka: 275 mm Hmotnost: 61 g Optima line - Široký sortiment nožů určených pro běžné používání v domácnostech, ale i pro profesionální použití. Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, rukojeti z pevného plastu, který je hygienicky nezávadný a nárazuvzdorný. Výrobky lze mýt v automatických myčkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594861146400 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Na chleba: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,42944 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6,1 cm |
| Výška přepravní: | 2,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
