1465 nůž kuchyňský vlnitý 6
Kód: MA-205149
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 155 mm celková délka: 275 mm hmotnost: 60 g materiál: nerez Kuchyňský vlnitý nůž 6 je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861146509 |
| Hloubka přepravní: | 1,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Na chleba: | Ano |
| Objem přepravní: | 0,3456 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
