1473 nůžky 20cm titanové
Kód: MA-237306
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
1473 nůžky 20 cm, titanové. délka nůžek: 20 cm délka čepele 10,5 cm Nůžky mimořádné kvality s titanovým povlakem pro profesionální a domácí použití. Vyhotoveny ze speciální nůžkové kalené oceli (56-58 HRC). Čepele precizně nabroušeny pro přesný rovný střih. Ostří čepelí velmi odolné proti opotřebení s dlouhotrvající ostrostí. Obě čepele tvarované do špičky a spojeny kovovým šroubem pro dodatečné nastavení čepelí. Snadné stříhání papíru, textilu, plastu apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595004304916 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,088 kg |
| Objem přepravní: | 0,2385 dm3 |
| Počet funkcí: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
