1484 nůžky celokovové 23cm
Kód: MA-237305
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
1484 nůžky celokovové 23 cm. celková délka: 23 cm délka čepele: 12,5 cm materiál: nerez ocel Vysoce kvalitní celokovové nůžky se speciálně upravenými řeznými plochami pro snadný a precizní střih. Vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Obě čepele tvarované do špičky a spojené kovovým šroubem. Velmi oblíbené nůžky, určené jak pro kancelář, tak pro domácnost. Snadné stříhání papíru, textilu, plastu apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8595004325232 |
| Délka: | 23 cm |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,129 kg |
| Materiál: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,069 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
