1656 nůž řeznický 5 vykosť.vyosený
Kód: MA-205805
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 130 mm celková délka: 270 mm hmotnost: 90 g Řeznický vykosťovací vyosený nůž 5 je určeny pro odkrajování masa od kostí a odřezávání tuku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8594861165609 |
| Hloubka přepravní: | 2,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,57288 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Řeznický: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 37,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
