1661 nůž řeznický 6 - píchací
Kód: MA-205855
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 160 mm celková délka: 290 mm hmotnost: 110 g Nože z řady PROFI LINE jsou navrženy a testovány i pro náročné nasazení v potravinářském průmyslu a splňují dnešní vysoké hygienické požadavky. Jsou tedy vhodné pro profesionály, ale uplatnění najdou i v kuchyních běžných domácností. Jejich čepele jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli N6MoV s přísadou molybdenu a vanadu, což prodlužuje životnost ostří a umožňuje dosažení vyšší tvrdosti (54-56 HRc). Moderní ergonomické rukojeti snižují namáhavost práce, při zachování maximální bezpečnosti. Nože je možné mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8594861166101 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,5698 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Řeznický: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 2,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
