1680 nůž řeznický 8 hornošpičatý
Kód: MA-205821
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 200 mm celková délka: 340 mm hmotnost: 120 g Řeznický hornošpičatý nůž 8 má tvar čepele, kde špička nože směřuje směrem nahoru a najde v kuchyni široké uplatnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594861168006 |
| Hloubka přepravní: | 2,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,66528 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Řeznický: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 43,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
