2094 nůž špikovací 4,5
Kód: MA-205241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 105 mm celková délka: 210 mm hmotnost: 26 g materiál: nerez Špikovací nůž 4,5 se využívá při špikování, čištění a porcování masa a je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594861209402 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Kuchyňský: | Ano |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,1764 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Porcovací: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Vykrajovací: | Ano |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
