2241 nůž dortový vlnitý 11
Kód: MA-205275
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 280 mm celková délka: 400 mm hmotnost: 60 g materiál: nerez Vlnitý dortový nůž 11 je upravený na krájení dortů, řezů, zákusků a je univerzálním pomocníkem při krájení v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861224108 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Kuchyňský: | Ano |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,387 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
