2690 souprava kuchařská 6díl.
Kód: MA-205302
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
2690 souprava kuchařská 6díl. hmotnost: 1180 g sada obsahuje: 1655 nůž řeznický vykosťovací 5 1670 nůž řeznický 7 2643 nůž porcovací 10 3022 vidlice kuchyňská 3227 ocílka 3445 otvírač číšnický Sada obsahuje 3 řeznické nože, kuchyńksou vidlici, ocílku a ovírák.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8594861269000 |
| Hloubka přepravní: | 4,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,18 kg |
| Kuchyňský: | Ano |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 2,952 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
