3022 vidlice kuchyňská
Kód: MA-205317
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 133 mm celková délka: 250 mm hmotnost: 50 g materiál: nerez Kuchyňská vidlice je nepostradatelná pomůcka při krájení a servírování pokrmu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594861302202 |
| Hloubka přepravní: | 1,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,3456 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ nástroje: | vidlice |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
