3120 otvírák korunkových uzávěrů
Kód: MA-205333
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 60 mm celková délka: 160 mm hmotnost: 37g materiál: nerez Oboustranný otvírák korunkových uzávěrů slouží ke snadnému otvírání uzávěrů u lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594861312003 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 1,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,235228 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,2 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 27,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
