3214 škrabka na brambory P PH
Kód: MA-205341
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 75 mm celková délka: 185 mm materiál: plast Škrabka na brambory pro praváky s plastovou příložkou, je vynikající pro snadné škrabání brambor nebo zeleniny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Škrabky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861321401 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 1,4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,235228 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 6,2 cm |
| Typ nástroje: | škrabka |
| Výška přepravní: | 27,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
