3229 ocílka 430x22mm ovál
Kód: MA-205357
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka bez rukojeti: 300 mm celková délka: 450 mm hmotnost: 445 g materiál: nerez Oválná ocílka je ostřící nástroj na kuchyňské nože, jelikož i ten nejlepší nůž se v průběhu času opořebí a ztratí svou ostrost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8594861322903 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,39 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 1,092 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ příslušenství: | ocílka |
| Výška přepravní: | 45,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
