3232 sekáček na maso 29cm PH rukojeť
Kód: MA-205361
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 160 mm celková délka: 290 mm hmotnost: 340 g materiál: nerez, plast Sekáček na maso je nástroj k opracování a porcování masa včetně kostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8594861323207 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,37 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,8375 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Řeznický: | Ano |
| Sekání - krájení: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 33,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
