3375 nůž na kabely
Kód: MA-205831
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 40 mm celková délka: 160 mm hmotnost: 75 g Nůž vhodný na odstraňování izolace všech běžných kulatých kabelů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocílky a ostřiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594861337501 |
| Druh nářadí: | nože |
| Hloubka přepravní: | 1,3 cm |
| Hlučnost: | dB |
| Hmotnost: | 0,07 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,22932 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 25,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
