3710 jehla na závitky (10ks)
Kód: MA-205437
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez balení obsahuje 10 ks Jehla na závitky je vynikající pomocník pro přípravu masových, zeleninových a jiných závitků, při grilování drůbeže.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861371000 |
| Hloubka přepravní: | 2,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,321678 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,3 cm |
| Typ nářadí na grilování: | grilovací jehla |
| Výška přepravní: | 22,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
