3716 otvírák na víno
Kód: MA-205441
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka čepele: 75 mm celková délka: 100 mm Kvalitní vývrtka na víno s ergonomickou rukojetí patří do každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861371604 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,2442 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
