3720 jehla na špíz plochá (2ks)
Kód: MA-205445
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
2 ks Jehla je vhodná při grilování i pečení či na přípravu špízů, je zakončena hranatým očkem pro snadnější uchopení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava potravin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861372007 |
| Hloubka přepravní: | 0,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,12462 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,2 cm |
| Typ nářadí na grilování: | grilovací jehla |
| Výška přepravní: | 33,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
