4015 nůžky záděrkové rovné 9
Kód: MA-205449
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 88 mm hmotnost: 15 g Záděrkové rovné nůžky 9 slouží ke střihání kůžičky kolem nehtů nebo velmi slabých (dětských) nehtů, oproti nůžkám na nehty jsou zde zeslabe+né čepele.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594861401509 |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,0495 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,6 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
