4161 nůžky pro domácnost 6
Kód: MA-205473
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 160 mm hmotnost: 50 g Nůžky pro domácnost ke každodennímu použití jsou ideální pro snadné a rychlé stříhání různých materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861416107 |
| Délka: | 16 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,27216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,4 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
