4167 nůžky pro domácnost 15,5
Kód: MA-205477
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 154 mm hmotnost: 52 g Nůžky pro domácnost 15,5cm ke každodennímu použití jsou ideální pro snadné a rychlé stříhání různých materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861416701 |
| Délka: | 15,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,27216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,4 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
