4187 nůžky pro domácnost 18
Kód: MA-205493
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 180 mm hmotnost: 72 g Nůžky pro domácnost 18cm ke každodennímu použití jsou ideální pro snadné a rychlé stříhání různých materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594861418705 |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Materiál rukojeti: | nerez |
| Objem přepravní: | 0,27216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,4 cm |
| Typ nůžek: | univerzální nůžky |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
