4263 kleště na nehty 13 nerez
Kód: MA-205503
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 130 mm hmotnost: 80 g materiál: nerez Kleště na nehty 13 slouží k úpravě tvrdých a silných nehtů, vhodné pro manikúru i pedikúru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594861426304 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,2349 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,7 cm |
| Výška přepravní: | 22,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
