4268 nůžky holičské efilační 15,5 nerez
Kód: MA-205507
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 15,5 cm materiál: nerez S mikroozubením pro pohodlné prostříhávání s opěrkou pro malíček. Ergonomicky tvarované efilační nůžky vyrobené z kvalitní nerez oceli. Vhodná pro začátečníky. Povrch nůžek je matný.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861426809 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,045 kg |
| Objem přepravní: | 0,26892 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,3 cm |
| Výška přepravní: | 1,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
