4313 nůžky holičské 17
Kód: MA-205100
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 170 mm hmotnost: 55 g Holičské nůžky vhodné pro domácí stříhání a zastřihávání vlasů či vousů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594861431308 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,27216 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,4 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
