4316 nůžky holičské s opěrkou 15,5 nerez
Kód: MA-205515
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 16,5 cm materiál: kvalitní uhlíkatá nerezová ocel Lepšího stříhání dosáhnete i díky opěrce prstu, která zaručuje komfortní držení nůžek. Nůžky najdou své využití jak na profesionální použití, tak i na domácí stříhání a zastřihování vlasů či vousů. Nůžky jsou vyrobeny z kvalitní uhlíkaté nerezové oceli.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594861431605 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,042 kg |
| Objem přepravní: | 0,26892 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,3 cm |
| Výška přepravní: | 1,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
