4428 nůžky krejčovské 9
Kód: MA-205529
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 240 mm hmotnost: 345 g Krejčovské nůžky 9, které slouží pro oddělování a střihání textilií či podobných materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8594861442809 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 1,176 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
