4510 nůžky na drůbež
Kód: MA-205533
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
celková délka: 250 mm délka čepele: 90 mm hmotnost: 310 g Nůžky na drůbež se speciálně tvarovaným ostřím vynikající pro snadné porcování kůže, mraženého masa i silných drůbežích kostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8594861451009 |
| Délka čepele: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2,3 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Materiál čepele: | nerez ocel |
| Objem přepravní: | 0,63756 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,7 cm |
| Typ nůžek: | nůžky na drůbež |
| Výška přepravní: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
