4785 otvírač PET lahví PH
Kód: MA-205545
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Celková délka: 83 mm Hmotnost: 15 g Praktický otvírač, který umožňuje snadné otevření PET lahve bez vynaložení větší síly.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594861478501 |
| Barva: | červená |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,20708 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,2 cm |
| Typ barman: | Vývrtka/otvírák |
| Výška přepravní: | 16,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
