5010 deska 5/ 3
Kód: MA-205104
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 53,4 mm průměr stř.otvoru: 8 mm vrtání: 3 mm Řezná deska 5/3 určená pro ruční mlýnek na maso.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861501001 |
| Hloubka přepravní: | 0,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,0832 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
