5120 deska 8/ 4,5
Kód: MA-205577
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 62 mm průměr stř.otvoru: 9 mm vrtání: 4,5 mm Deska do mlýnku na maso č. 8/4,5 na mletí masa a jiných surovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594861512007 |
| Hloubka přepravní: | 0,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,0832 dm3 |
| Počet mlecích kotoučů: | 0 |
| Příkon: | W |
| Rychlost mletí: | 0 kg/m |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
