6007 lžíce na jogurt/latté BISTRO
Kód: MA-204055
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez Lžička na jogurt v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590159122231 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,027 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,189 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Typ příborů: | klasické |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Příbory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
