6031 příbor VARIACE sada 24díl. DBS
Kód: MA-204319
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez sada DBS 24 ks (6 ks polévkových lžic, 6 ks vidliček, 6 ks nožů, 6 ks kávových lžiček) Sada příborů v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8590159090998 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2441 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,392 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 24 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Typ příborů: | klasikcé |
| Výška přepravní: | 3 cm |
| Zařazení - jídelna: | Příbory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
