6053 příbor VARENA sada 24díl.
Kód: MA-204396
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: nerez sada VARENA 24 ks (6 ks polévkových lžic, 6 ks vidliček, 6 ks nožů, 6 ks kávových lžiček) Sada příborů v klasickém designu vhodná pro běžné používání do každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8590159151330 |
| Hloubka přepravní: | 5,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,776 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,7984 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 24 |
| Šířka přepravní: | 19,2 cm |
| Typ příborů: | klasické |
| Výška přepravní: | 27,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Příbory |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
