6311 nůž do masostrojku č.22
Kód: MA-205673
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 75 mm délka strany stř.otvoru: 13 x 13 mm Náhradní nůž do mlýnku na maso č. 22.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594861631104 |
| Hloubka přepravní: | 0,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,0832 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
