6411 nůž do masostrojku č.32
Kód: MA-205677
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 90 mm délka strany stř.otvoru: 14 x 14 mm Náhradní nůž do mlýnku na maso č. 32.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na maso |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594861641103 |
| Hloubka přepravní: | 0,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,0832 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
