alkoholmetr 0-95%
Kód: MA-330390
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Alkoholmetr 0 - 95 %. Alkoholmetr se skládá ze zkumavky a plováku se stupnicí od 0 do 95% objemu alkoholu. Toto zařízení používejte při teplotě tekutiny 20 - 21° C. Čtení objemu alkoholu se odečítá přímo bez jakékoli další konverze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5904816013030 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,014 kg |
| Objem přepravní: | 0,325 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 32,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
