alkoholmetr s teploměrem 0-95%
Kód: MA-330391
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Alkoholmetr s teploměrem 0 - 95 %. Tato sada obsahuje zkumavku, plovák s příslušnou stupnicí od 0 do 95 % objemu alkoholu a teploměr pro testování teploty kapaliny, trvale umístěný uvnitř plováku. Měření je spolehlivé při teplotě 20 - 21° C. Čtení objemu alkoholu se odečítá přímo bez jakékoli další konverze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5904816013047 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,043 kg |
| Objem přepravní: | 0,33 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 33 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
