alobal 10mx29cm
Kód: MA-281541
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š): 10 m x 29 cm materiál: hliník Pevná alobalová fólie je vhodná pro balení a přípravu potravin nebo na grilování pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5902841450004 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,118 kg |
| Objem přepravní: | 0,496 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
