alobal 15mx30cm 12µ
Kód: MA-829209
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Alobal 15 m x 30 cm, 12 µ. rozměry (D x Š): 10 m x 29 cm tloušťka: 12 µ materiál: hliník Pevná alobalová fólie je vhodná pro balení a přípravu potravin nebo na grilování pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8594179601882 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,167 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,5 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
