alobal 20mx29cm 10µm
Kód: MA-281604
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Alobal 20 m x 29 cm, 10 µm. délka: 20 m šířka: 29 cm tloušťka: 10 µm materiál: hliník Alobal je produkt, který je nezbytný pro každou domácnost. Snadno se používá a má široké využití - např. pro uchovávání potravin, aby se zabránilo jejich vysychání a ztrátě čerstvosti. Alobal má mnohem více použití: chrání před šířením pachů a usnadňuje pečení, dušení a grilování. Hliníková fólie v naší nabídce je 20 metrů dlouhá a 29 cm široká. Výrobek je zdravotně nezávadný, používá se v potravinách - neovlivňuje vzhled, chuť ani vůni pokrmu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902841450035 |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,156 kg |
| Objem přepravní: | 0,361375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
