alobal 30mx28cm 8,5µm
Kód: MA-281605
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Alobal 30 m x 28 cm, 8,5 µm. délka: 30 m šířka: 28 cm tloušťka: 8,5 µm materiál: hliník Hliníková fólie je vynikající materiál, který má mnoho domácích použití. Je zvláště užitečný při přípravě pokrmů (pečení, dušení nebo grilování), protože zabraňuje předčasnému rozvaření nebo připálení surovin. Je také ideální pro balení a skladování potravin. Nesporná výhoda hliníkové fólie od viGO! je skutečnost, že neovlivňuje vzhled, chuť ani vůni jídla. 30 m hliníková fólie je ideálním produktem pro domácí použití - lze ji bezpečně používat v troubách, lednicích a mrazničkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5902841450059 |
| Hloubka přepravní: | 3,3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 0,321255 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
