aromalampa 8x9cm VLOČKY BÍ porcelánová
Kód: MA-337269
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Aromalampa 8 x 9 cm VLOČKY, BÍ porcelánová. rozměry: 8 x 9 cm materiál: porcelán barva: bílá Porcelánová bílá aroma lampa s dekorem vloček má v dolní části prostor pro čajovou svíčku a nahoře mističku pro vonný olej nebo vonný vosk. P o zapálení čajové svíčky se postupně uvolňují vůně z oleje nebo vosku, které provoní interiér vašeho bytu. Čajová svíčka není součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590419116017 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 0,608 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
