aromalampa vánoční,svíčky,vosk sada 7díl. mix
Kód: MA-387361
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Aromalampa vánoční, svíčky, vosk, sada 7díl., mix. sada obsahuje 7 dílů: - 1 ks aromalampa pr. 65 x 70 mm - 2 ks čajová svíčka - 4 ks vosk mix barev a vzorů: zelená - stromek, bílá - hvězda, červená - srdce Vánoční dárková sada udělá radost a navodí příjemnou atmosféru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8721037619332 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Objem přepravní: | 1,3125 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
