autohouba 20x13x7cm (velká) 1194 mix barev
Kód: MA-283011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Autohouba 20 x 13 x 7 cm, (velká), 1194, mix barev. rozměry: 20 x 13 x 7 cm mix barev: žlutá, červená, modrá, zelená Vysoce absorpční houba je ideální k mytí aut a dalších velkých ploch.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky, houbičky, drátěnky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594016390740 |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,62 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
